Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

پروژه کمد دیواری و میز کار در قیطریه

مشخصات پروژه

مدل: کمد دیواری به سبک مدرن
سال: 1403
مکان: قیطریه

توضیحات پروژه

در این پروژه که مشاهده می کنید میز کار و کمد دیواری به زیبایی در کنار هم قرار گرفته است.کمد دیواری با متریال MDF و رنگ طوسی، یک انتخاب هوشمندانه برای افزایش زیبایی و عملکرد فضای اتاق خواب فرزندتان می باشد.در این پروژه کشو های تو کار با آرام بند، جزئیات تکمیل‌کننده‌ای هستند که به شما امکان استفاده راحت و بدون صدا از فضای داخل کمد را می‌دهد.

کمد دیواری مدرن را می توانید در انواع روکش های طرح دار و ساده ببینید و از بین آن ها رنگ و طرحی که سلیقه شما هست را انتخاب کنید.

برای زیباتر و دلباز تر شدن فضا باید به ترکیب رنگ کمد دیواری با سایر وسایل اتاق دقت کنید. استفاده از رنگ های جذاب و روشن برای کمد دیواری پیشنهاد می شود. برای پروژه کمد دیواری مدرن ورودی خانه می توانید از رنگ های خنثی یا کرم و قهوه ای استفاده کنید زیرا راحت تر با دکوراسیون شما هماهنگ می شود.برای اتاق خواب نیز می توانید بر حسب سلیقه و طراحی اتاق خوابتان رنگ آن را سفارش دهید.

اگر به مطلب کمد دیواری ها علاقه مند هستید پیشنهاد می کنیم مقاله کمد دیواری را در سایت دکوپازل مطالعه کنید.پروژه کمد دیواری و میز کار در قیطریه کمد دیواری طوسیکمد دیواری و میز کار

۷ روز هفته، ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم