کابینت

دپارتمان کابینت

کمی درباره کابینت:‌ کابینت آشپزخانه که زمانی برای نگهداری ظروف آشپزخانه استفاده میشد، اکنون قلب دکوراسیون داخلی منازل مسکونی به شمار میرود. تنوع بسیار زیاد در متریال و طرح ها و رنگ ها در کنار تنوع سبک های طراحی، باعث شده که اجرای کابینت از یک حرفه ی نجاری به اختلاطی از هنر و صنعت تبدیل شود. طراحی گرافیکی اولیه، محاسبات دقیق طبق طراحی تایید شده، استفاده از متریال مناسب، آگاهی و شناخت یراق مناسب برای هر نیاز و دست آخر تولید و نصب آن، پکیجی کامل از یک فرایند تولید است که قطعا از عهده نجاران سنتی بر نخواهد آمد.
دپارتمان کابینت “دکوپازل” با در اختیار داشتن گروهی 10 نفره از طراحان دکوراسیون داخلی که ایده پرداز طرح دکوراسیون آشپزخانه شما خواهند بود بهمراه تیم کامل تولید، با فضای کارگاهی اختصاصی و گروه نصب حرفه ای خود در کنار قیمت مناسب، میتواند یکی از بهترین انتخاب ها از میان مجریان کابینت آشپزخانه باشد.

 

کابینت مدرن:

کابینت مدرن تعریف جدیدی از دکوراسیون منزل است. دوران کابین های مستطیلی و درب های لولایی با رنگهای انحصاری ، مدت ها است که به سر آمده. مرز بین دکوراسیون فضاهای پذیرایی و نشیمن و آشپزخانه هر روز باریکتر و باریکتر می شود. عدم تقید به همگونی ابعاد در ارتفاع و عرض و عمق با ترکیب انواع شلف و باکس و نورپردازی های غیر مستقیم و خلاقانه در بخش طراحی؛ دانش فنی و شناخت متریال ها و انواع و اقسام یراق در بخش سرپرستی اجرا؛ تسلط در ساخت طرح های انتزاعی و هنر تبدیل طرح تایید شده به سازه ی چوبی و یا مشتقات چوب (مانند ام دی اف) در بخش سرپرستی تولید و در نهایت نصب حرفه ای محصول نهایی یک گروه حرفه ای را میطلبد.
دپارتمان کابینت “دکوپازل” مدعی است که با در اختیار داشتن گروهی کامل از متخصصان و دانش آموختگان این صنعت، توانایی خلق هر اثر هنری و تبدیل آن به واقعیت را بعنوان بخشی از دکوراسیون داخلی منزل شما دارد.

نمونه ای از کابینت مدرن:

کابینت مدرن

طرحی مدرن با تغیر حجم و جابجایی های هوشمندانه که با توجه به باز بودن فضا و امکان رفلکس مناسب ام دی اف براق (های گلاس) پیشنهاد شد . این انتخاب همراه با نورپردازی خطی و لوکال، تصویر مناسبی از یک دکوراسیون مدرن آشپزخانه به تصویر کشیده است. ترکیب رنگی مورد نظر مشتری از میان رنگ هاای پیشنهادی هم به نظرانتخاب درستی است.

کابینت کلاسیک:

صده های قبل، کابینت آشپزخانه مختص خانه های اعیانی و اقشار ثروتمند بود و تنها متریال مصرفی برای ساخت کابینت، چوب بود. با فراگیر شدن استفاده از کابینت، ساخت ارزانتر به استفاده از فلز و در نهایت به ام دی اف رسیده است. اما همچنان طرح های کلاسیک که طرح لاکچری محسوب میشود طرفداران زیادی دارد. برخی با همان متریال چوب و برخی طرح های شبیه به چوب که ابزار کارهای چوبی را از طریق سی ان سی روی ام دی اف اجرا میکنند و سپس لایه ای پی وی سی با طرح های چوب روی ام دی اف وکیوم می شود. اجرای کابینت کلاسیک نمی تواند اجرایی سرسری و بدون بررسی های قبلی باشد. نیاز است دکوراسیون کل خانه و حتی نمای ساختمان، ابعاد ساختمان، نورگیری، ابعاد آشپزخانه، رنگ قالب اکسسوری و رنگ و تکسچر دیوار ها و کف و سقف بررسی شوند، چیدمان کابینتها در سبک کلاسیک باید از یک سری قواعد هندسی تبعیت کند و …
دپارتمان کابینت “دکوپازل” با دانش فنی و تجربه بالا و بهره گیری از دستگاه های پیشرفته و همچنین استخدام نجاران خبره، مجری بهترین کابینتهای کلاسیک (چوب، روکش چوب، وکیوم و ممبران) در سطح تهران می باشد.

نمونه ای از کابینت مدرن:

کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک تداعی کننده تجمل و زیبایی با اصالت است. اصالت این سبک هم استفاده از چوب و رنگ آمیزی آن است. پرطرفدارترین رنگ کابینت کلاسیک رنگ های روشن و نیمه روشن است.

 

دپارتمان کابینت و کمد “دکوپازل”، مجموعه ای کامل از گروه مشاورین، طراحی و اجرای انواع کابینت و کمد مدرن و کلاسیک. متریال و یراق درجه یک از برترین برندهای دنیا. 
برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

محصولات کابینت دکوپازل با دو پکیچ ارائه میشود.

A-Grade

( یراق بلوم یا صامت + MDF با بهترین برندها از کشورهای اروپایی.

طراحی V-Ray با در نظر گرفتن کوچیکترین نکات.

گارانتی یک ساله بعد از نصب محصول، بازدید و بررسی محصول.

این پکیج اکیپت نصب و تولید جداگانه ای دارد و واحد QC به صورت مستمر بر کل فرآیند نظارت دارد. )

B-Grade

( یراق درجه 1 از یراق و چین ( بالاترین قیمت در میان هم رده های خود ) – برترین برندهای MDF از ایران، ترکیه، مالزی، تایلند و.. طراحی 3D – بازدید کارشناس QC  درحین تولید و پس از نصب. )