طراحی سه بعدی کابینت

دپارتمان طراحی سه بعدی

تیم “دکوپازل” از دپارتمان های مختلف تشکیل شده و هر دپارتمان متشکل از کارشناسان و متخصصان آن حوزه است. گروه طراحی “دکوپازل” (متشکل از ده طراح) یکی از قویترین دپارتمان های این مجموعه است، بگونه ای که بسیاری از شرکت ها و همکاران در زمینه دکوراسیون، طراحی پروژه های خود را به این مجموعه می سپارند. در این راستا گروه طراحی “دکوپازل” تمام تجربیات و تخصص خود را برای اجرای برترین طرح ها به همکاران خود بکار می گیرد.
حوزه فعالیت گروه طراحی “دکوپازل”؛ طراحی داخلی (کابینت آشپزخانه، پذیرایی، خواب و …)، دکوراسیون تجاری، دکوراسیون اداری، نمای ساختمان، ویلا و … و همچنین طراحی صنعتی و طراحی طرح های cnc و لیزر است. پکیجی کامل که از همه ی نرم افزارهای طراحی مهندسی بهره می برد.
تری دی مکس، اتوکد، کرل، آرت کم، سالید وورک، کتیا، چف آرشیتکت، و …
3Ds Max, AoutoCad, Corel,ArtCam, Solid Work, Catia, Chief Architect

مخاطب تماس با این دپارتمان، دکوراتورها، کابینت سازان، ساختمان سازها و همکاران ما در زمینه ی دکوراسیون می باشند. و همچنین مشتریان خانگی که تمایل دارند فارغ از انتخاب مجری دکوراسیون منزل و یا محل کار خود، خودشان طراحی پروژه شان را به یکی از برترین گروه های طراحی بسپارند و طرحی مدرن و متناسب با فضای خود را قبل از اجرا ببینند.

دپارتمان طراحی سه بعدی “دکوپازل” با در اختیار داشتن تیم تخصصی مهندسین طراح و دیزاینر خود و بهره مندی از بروزترین نرم افزارها و متد ها، ارائه دهنده خدمات طراحی سه بعدی در زمینه های طراحی سه بعدی دکوراسیون داخلی و کابینت (برای مشتریان خود و همچنین برای کابینت کاران و همکارانی که نیاز دارند بهترین طرح را به مشترانشان ارائه دهند)، طراحی سه بعدی دکوراسیون فروشگاهی ، طراحی سه بعدی مبلمان و پارتیشن بندی اداریْ طراحی نمای ساختمان، طراحی فضای سبز، و همچنین طراحی صنعتی است.