دکور فروشگاهی

دپارتمان دکور دکوپازل

جذب مشتری در فروشگاه ها و غرفه های نمایشگاهی از طریق چند سیاست کلی صورت میگیرد: قیمت پایین، کیفیت بالا، روابط عمومی فروشنده، خدمات پس از فروش و مشتری مداری و همچنین جلوه های بصری و حتی صوتی در فروشگاه و یا غرفه.
در این میان جلوه های بصری بیشترین تاثیر را در جذب مشتری دارد. خود ما بارها حضور در فروشگاه های لوکس را تجربه کرده ایم. زرق و برق فروشگاه ما را از تفکرات اقتصاد انقباضی دور میکند و قیمت، کیفیت و خیلی موارد دیگر را تحت الشعاع خود قرار می دهد. بگونه ای که در یک فروشگاه با ظاهری اغواگرانه کالایی چند صد هزار تومانی به راحتی به فروش می رود در صورتی که همان کالا در فروشگاهی ساده و بی آلایش با قیمتی به مراتب کمتر با مشکل فروش روبروست و حتی با قیمت پایین، مشتری باز هم با تخفیفات تخریب کننده خود، فروشنده را مجبور به کم کردن سود حداقلی خود می کند.
کلید واژه دکوراسیون فروشگاهی و غرفه های نمایشگاهی؛ توپولوژی، مثلثات و بازی نور و صداست. این موارد، حاصل علم و تجربه هستند. طراحی بر اساس صنف فروش و ابعاد فروشگاه و روحیات مردم ساکن در آن منطقه و حتی ارتفاع سقف فروشگاه و دهها مورد دیگر، و بعد از آن آگاهی از متریال های متعدد و باکیفیت، و در نهایت اجرای طرح با نورپردازی مناسب و حتی طراحی آکوستیک فضا میتواند کمک زیادی به متقاعد کردن مشتری به خرید از شما داشته باشد.
دپارتمان دکور فروشگاهی “دکوپازل” با در اختیار داشتن گروه طراحی حرفه ای خود و به پشتوانه کارگاه های مجهز و تیم نصب مجرب میتواند یک انتخاب مناسب برای افزایش فروش شما باشد.

دکور

دکور داروخانه ها معمولا سبک خاصی دارند و از ایده پردازی های متهوارنه خبری نیست. علت هم در سلیقه پزشکان داروساز و تم کلی یکدست اکثر دارو خانه هاست.

دکور

دکور کفش و بطور کلی پوشاک در اکثر مواقع تا درصد بالایی شامل شلف های با ضخامت بالا و سادگی محیط اطراف آن جهت نشان دادن حداکثری کالاهایی است که روی آن قرارخواهد گرفت. ترکیب رنگ های خاص با متریال های خاص مثل استیل طلایی رنگ و نورپردازی های هدفمند می تواند کالای مورد نظر را هر چه بیشتر در معرض نمایش و خرید قرار دهد. یک طرح ساده و ارزان با توجه به سلیقه و هزینه باب میل مشتری.

فروش، فرآیندی است که در آن کالا یا خدماتی خاص بواسطه ی نیاز یا ایجاد جذابیت در آن برای مشتری، در ازای دریافت پول، انجام میشود. در شرایط حاضر که کالاهای مشابهی در فروشگاه ها عرضه میشود بغیر از کیفیت و قیمت کالا، جذابیت بصری و گاها صوتی فروشگاه نقشی کاملا اساسی و اثبات شده دارد. دپارتمان دکوراسیون فروشگاهی دکوپازل با بهره گیری از تجارب گذشته و آشنایی به انواع متریال و اتکا به گروه طراحان خو، با ترکیب دکو و نور پردازی و آکوستیک، فضاهای خلاقانه و منحصر به فردی را ایجاد میکند.

مراکز اداری، محیطی کلاسه بندی شده یا دسیپلین اداری هستند. که غیر از دکوراسیون مختص هر اداره، تفکیک دفاتر مختلف از طریق پارتیشن بندی، تولید کمدهای دپوی مدارک و ساخت میزهای مدیریت از تخصص های دپارتمان دکوراسیون اداری دکوپازل است.

دپارتمان دکور “دکوپازل”، گروهی مجرب و آشنا با جنبه های روانشناختی فروش، انواع متریال های کاربردی در دکوراسیون فروشگاهی و اداری و سرشار از ایده های ناب جهت فروش هر چه بیشتر شما در محیط فروشگاهی و همچنین ایجاد دیسیپلین اداری و تفکیک فضا در محیط های اداری.
برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.